Sekretariat 77 4527370

psychologia@uni.opole.pl

Konsultacje

Imię i nazwisko Adres e-mail Konsultacje Pokój
dr Katarzyna Błońska katarzyna.blonska@uni.opole.pl poniedziałek godz. 10.30-11.15
środa godz. 13.15-14.00
405
dr hab. Anna Bokszczanin prof. UO abok@uni.opole.pl poniedziałek godz. 14.30-15.15
wtorek godz. 13.00-13.45
204
dr Anna Bronowicka anna.bronowicka@uni.opole.pl poniedziałek godz.16:30-17:15
piątek godz. 13:15-14:00
406
dr hab. Romuald Derbis prof. UO romuald.derbis@gmail.com poniedziałek godz. 10.00-11.30
czwartek godz. 9.30-11.00
204
dr hab. Barbara Dolińska prof. UO bdolinska@uni.opole.pl urlop naukowy 402
dr Joanna Dymecka jdymecka@uni.opole.pl Czwartek godz. 14.15-15.00
piątek godz. 13.00-13.45
401
mgr Jakub Filipkowski jakub.filipkowski@uni.opole.pl poniedziałek godz. 12:00-13:00
środa godz. 10:15-11:15
407
dr Agnieszka Gawor agawor@uni.opole.pl wtorek godz. 16.30-17.15
czwartek godz. 13.00-13.45
401
mgr Rafał Gerymski rafal.gerymski@uni.opole.pl Czwartek godz. 12:15 - 13:00
Piątek godz. 10:30 - 11:15
401
mgr Arkadiusz Jasiński arkadiusz.jasinski@uni.opole.pl poniedziałek 14.45-15.30
wtorek 13.00-13.45
401
dr hab. Alicja Kalus prof. UO akalus@uni.opole.pl poniedziałek godz. 10-45-11.30
czwartek godz. 10.45-11.30
205
dr Zofia Kardasz zofia.kardasz@uni.opole.pl środa godz. 18.15 - 19.45 313
dr Ewa Kiełek-Rataj erataj@uni.opole.pl wtorek godz. 10:45-11:30
środa godz. 9:00-9:45
407
dr Angelika Kleszczewska-Albińska akleszczewska@uni.opole.pl piątek godz.11.30-13.00
sobota godz. 9.00-10.30
309
Ks. dr hab. Dariusz Krok prof. UO dkrok@uni.opole.pl poniedziałek godz. 14.30-15.30
czwartek godz. 14.30-15.30
3
mgr Wiktoria Kubiec wiktoria.kubiec@uni.opole.pl wtorki godz. 16:30-17:30
czwartki godz. 14:15-15:00
405
dr Anna Machnik-Czerwik anna.machnik-czerwik@uni.opole.pl Konsultacje w semestrze zimowym - 2019/2020
Czwartek 18.00 - 18.45 s. 407
Piątek 10.45 - 11.30 s.407
407
dr hab. Barbara Mróz prof. UO bmroz@uni.opole.pl czwartek godz. 9.00-9.45
wtorek godz. 9.00-9.45
308
dr Dominika Ochnik dominika.ochnik@uni.opole.pl Środa, 16.30-17.15
Czwartek, 13.15-14.00
309
dr Grzegorz Pajestka grzegorz.pajestka@uni.opole.pl poniedziałek i środa: 9:00 - 9:45, pokój 207 207
dr Jan Pietraszko traszka@uni.opole.pl Poniedziałek godz. 11.15-12.45. 309
dr hab. Aleksandra Rogowska prof. UO arogowska@uni.opole.pl wtorek godz. 12.25-13.10
środa godz. 14.50-15.35
312
dr Katarzyna Skałacka katarzyna.skalacka@uni.opole.pl wtorek godz. 10.15-11.15 Dziekanat WNS p. 130
czwartek godz. 10.00-11.00 IP
3
dr Monika Stawiarska-Lietzau monika.stawiarska-lietzau@uni.opole.pl czwartek godz. 8.15-9.45 co drugi tydzień od 10.10
czwartek godz. 14.45-16.15 co drugi tydzień od 3.10
313
dr Anna Szałańska aszalanska@uni.opole.pl wtorek 10:40-11.25
środa 10:40-11.25
207
mgr Joanna Tyburczyk joanna.tyburczyk@uni.opole.pl czwartek godz. 18:15 - 19:00 407
dr Radosław B. Walczak rwalczak@uni.opole.pl urlop naukowy 207
dr Tomasz Wirga wirga@uni.opole.pl urlop naukowy 207
dr Przemysław Zdybek pzdybek@uni.opole.pl piątek godz. 13.00-14.30 207
dr Barbara Zmaczyńska-Witek zmacz@uni.opole.pl Urlop zdrowotny 313