Sekretariat 792 676 670

psychologia@uni.opole.pl

Konsultacje

Imię i nazwisko Adres e-mail Konsultacje Teams Pokój
dr Katarzyna Błońska katarzyna.blonska@uni.opole.pl wtorek: 12:00-13:00
czwartek: 12:30-13:15
Konsultacje za pośrednictwem MS Teams. Należy zgłosić obecność na konsultacjach w wiadomości (czat MS Teams), celem przyłączenia do stosownego kanału.
405
dr hab. Anna Bokszczanin, prof. UO abok@uni.opole.pl środa godz. 13.15- 14.00 MS Teams
czwartek godz. 12.00-12.45 IP, po uprzednim umówieniu przez e-mail abok@uni.opole.pl



204
dr Anna Bronowicka anna.bronowicka@uni.opole.pl czwartek 16.00-16.45 IP
piątek 8.45-9.30 online
406
dr hab. Romuald Derbis, prof. UO romuald.derbis@gmail.com poniedziałek godz. 11.30-12.30 online MS- Teams po wcześniejszym umówieniu się via e-mail.
Zespół: Konsultacje R. Derbis
czwartek godz. 10.00-11.00 IP
204
dr hab. Barbara Dolińska, prof. UO bdolinska@uni.opole.pl czwartek godz. 13.45-14.30 IP
piątek godz. 14.45-15.30 online
402
dr Joanna Dymecka jdymecka@uni.opole.pl Środa godz. 18-18.45
Czwartek godz. 9.30-10.15 online

401
mgr Jakub Filipkowski jakub.filipkowski@uni.opole.pl poniedziałki - godz. 14:00 - 15:00 (online);
wtorki - godz. 15:15 - 16:15 (online)
MS teams po wcześniejszym kontakcie mailowym.
407
mgr Rafał Gerymski rafal.gerymski@uni.opole.pl Stacjonarnie - każdy wtorek, 12:15-13:00 w gabinecie 401
Online - każda środa, 15:30-16:15 za pośrednictwem MS Teams (kod: mp1imm9)

Stationary - every Tuesday, 12:15-13:00, in office 401
Online - every Wednesday, 15:30-16:15, via MS Teams (code: mp1imm9)
401
dr Aleksander Hauziński aleksander.hauzinski@uni.opole.pl środa godz. 18.30-19.15
czwartki godz. 10.00-10.45 online
309
mgr Arkadiusz Jasiński arkadiusz.jasinski@uni.opole.pl wtorek, godz. 15.30-16.15 online
środa, godz. 11.15-12.00 IP
401
dr hab. Alicja Kalus, prof. UO akalus@uni.opole.pl czwartek godz. 14.45-15.30 IP
wtorek godz. 9.15-10.00 (onlineMT/email)

205
dr Zofia Kardasz zofia.kardasz@uni.opole.pl czwartki 9.55 - 10.40 IP
wtorek 12.45 - 13.30 online/ kod do Teamsa: ayskxm9


313
dr Ewa Kiełek-Rataj erataj@uni.opole.pl

407
dr Angelika Kleszczewska-Albińska akleszczewska@uni.opole.pl piątek godz. 8.00-9.00 online
sobota godz. 8.00-9.00 online
Kod zespołu
6gjjjcb
309
Ks. dr hab. Dariusz Krok, prof. UO dkrok@uni.opole.pl poniedziałek godz. 11.30-12.30 IP
czwartek godz. 11.00-12.00 online
3
mgr Wiktoria Kubiec wiktoria.kubiec@uni.opole.pl 1. konsultacje zdalne- drogą mailową lub na platformie MT (po wcześniejszym potwierdzeniu terminu drogą mailową, by uniknąć oczekiwania w kolejce i ryzyka niezałatwienia sprawy): czwartki godz. 15:30-16:30
2. konsultacje stacjonarne: środy godz. 18:30-19:15, miejsce: Poradnia Neonatologiczna/Szkoła Rodzenia przy Klinicznym Centrum Ginekologii,
Położnictwa i Neonatologii w Opolu, ul. Reymonta 8 (Uwaga! W trosce o Państwa bezpieczeństwo w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, proszę o wcześniejsze potwierdzenie drogą mailową terminu i godziny konsultacji stacjonarnych, co ma zapobiec gromadzeniu się osób w budynku. Osoby korzystające z konsultacji stacjonarnych zobowiązane są do stosowania się do wszelkie obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.)


405
mgr Aleksandra Kwaśnicka aleksandra.kwasnicka@uni.opole.pl Środa 12:45-13:30
Piątek 15-15:45
W związku z nowymi obostrzeniami, obecnie konsultacje odbywają się wyłącznie online. Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy lub przez MS Teams, abym mogła zaprosić zainteresowane osoby do kanału "konsultacje".
407
dr Anna Machnik-Czerwik anna.machnik-czerwik@uni.opole.pl środa godz. 18.00 - 19.00 IP
piątek 11.15 - 12.15 online


407
mgr Agnieszka Malinowska agnieszka.malinowska@uni.opole.pl czwartek godz. 18:00 - 19:00 online, po uprzednim uzgodnieniu możliwy jest również inny termin, proszę o kontakt mailowy w celu umówienia się.
czwartek godz. 12:00 - 13:00, IP proszę o wcześniejszy kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów i zagwarantowania bezpieczeństwa epidemiologicznego




204
dr hab. Barbara Mróz, prof. UO bmroz@uni.opole.pl wtorek godz. 9.00-9.45
czwartek godz. 15.15.-16.00 online
308
dr Grzegorz Pajestka grzegorz.pajestka@uni.opole.pl Poniedziałek 8.00-8.45 (Ms Teams)
Piątek 13.00-13.45 (stacjonarnie)
207
mgr Magdalena Raszka magdalena.raszka@uni.opole.pl 407
dr hab. Aleksandra Rogowska, prof. UO arogowska@uni.opole.pl czwartek, godz. 13.00-13.45 stacjonarnie/zdalnie
piątek, godz. 13.00-13.45 zdalnie
Kod zespołu "konsultacje" na Teams: y6gvmx9
312
dr Katarzyna Skałacka katarzyna.skalacka@uni.opole.pl urlop naukowy

mgr Anna Starkowska anna.starkowska@uni.opole.pl wtorki godz. 10:00 - 10:45 online
piątki godz. 14:00 - 14:45 IP


207
dr Monika Stawiarska-Lietzau monika.stawiarska-lietzau@uni.opole.pl wtorek godz. 9.15-10.00, MsTeams
środa godz. 9,15-10.00 MsTeams
czwartek godz. 10.00-10.45 stacjonarnie (po wcześniejszym umówieniu drogą mailową: monika.stawiarska-lietzau@uni.opole.pl)
(MsTeams zespół: Konsultacje dr Monika Stawiarska-Lietzau, kod dostępu: q51o52b)
309
dr Anna Szałańska aszalanska@uni.opole.pl urlop 407
mgr Marta Szeląg marta.szelag@uni.opole.pl Stacjonarnie – każdy czwartek, 10:00-10:45, w gabinecie 309
Online – każdy piątek, 09:30-10:15, za pośrednictwem MS Teams, po uprzednim umówieniu przez e-mail marta.szelag@uni.opole.pl (kod:
xdtg0q4 )
Stationary - every Thursday, 10:00-10:45, in office 309
Online - every Friday, 09:30-10:15, via MS Teams, consultations take place after prior appointment via email (code: xdtg0q4 )
309
dr Radosław B. Walczak rwalczak@uni.opole.pl Semestr Zimowy (Autumn term)
Piątki (Fridays) 10:00-10:45; 207
Instytut Psychologii, Pl. Staszica 1
tel. 0048 77
Czwartki (Thursdays) 18:00-18:45; Teams

Teams
dr Tomasz Wirga wirga@uni.opole.pl urlop 207
dr Przemysław Zdybek pzdybek@uni.opole.pl urlop naukowy 207
dr Barbara Zmaczyńska-Witek zmacz@uni.opole.pl środa godz. 12.30-13.15 online
piątek godz. 18.00-18.45 IP
313