Sekretariat 792 676 670

psychologia@uni.opole.pl

Konsultacje – tylko online

Imię i nazwisko Adres e-mail Konsultacje Pokój
dr Katarzyna Błońska katarzyna.blonska@uni.opole.pl 405
dr hab. Anna Bokszczanin, prof. UO abok@uni.opole.pl 01.09, 8.09, 15.09, 22.09 29.09 godz. 12.00-13.00


204
dr Anna Bronowicka anna.bronowicka@uni.opole.pl 1.09, 10.09, 14.09, 25.09, 30.09 godz. 11.00-11.45 406
dr hab. Romuald Derbis, prof. UO romuald.derbis@gmail.com 204
dr hab. Barbara Dolińska, prof. UO bdolinska@uni.opole.pl urlop naukowy 402
dr Joanna Dymecka jdymecka@uni.opole.pl 4.09, 10.09 godz 9.00-9.45
16.09, 23.09, 30.09 godz 10.00-10.45

401
mgr Jakub Filipkowski jakub.filipkowski@uni.opole.pl 1.09; 7.09; 14.09; 21.09; 28.09; godz. 12:00-12:45
Jestem dostępny za pośrednictwem maila, w razie potrzeby są możliwe również inne formy komunikacji.
407
mgr Rafał Gerymski rafal.gerymski@uni.opole.pl 01.09, 8.09, 15.09, 22.09 29.09 godz. 15.00-16.00 401
mgr Katarzyna Herok katarzyna.herok@uni.opole.pl 4
mgr Arkadiusz Jasiński arkadiusz.jasinski@uni.opole.pl 07.09, 14.09, 21.09, 28.09 godz. 9.00-9.45 401
dr hab. Alicja Kalus, prof. UO akalus@uni.opole.pl 1.09 - godz. 10.00-10.45 email: akalus@uni.opole.pl lub Mocrosoft Teams
7.09 - godz. 10.00-10.45 email: akalus@uni.opole.pl lub Mocrosoft Teams
14.09 - godz. 10.00-10.45 email: akalus@uni.opole.pl lub Mocrosoft Teams
21.09 - godz. 10.00 - 10.45 email: akalus@uni.opole.pl lub Mocrosoft Teams
28.09 - godz. 10.00 - 10.45 email: akalus@uni.opole.pl lub Mocrosoft Teams

205
dr Zofia Kardasz zofia.kardasz@uni.opole.pl 01.09, 08.09, 22.09, 29.09 godz. 11.00-11.45
313
dr Ewa Kiełek-Rataj erataj@uni.opole.pl 03.09, 10.09, 17,09, 4.09 godz. 20.00-20.45

407
dr Angelika Kleszczewska-Albińska akleszczewska@uni.opole.pl 04.09, 11.09, 18.09, 25.09, 30.09 godz. 9.00-10.00

309
mgr Kamil Korzanowski kamil.korzanowski@uni.opole.pl
Ks. dr hab. Dariusz Krok, prof. UO dkrok@uni.opole.pl 03.09, 10.09, 17.09, 24.09 godz. 10.00-11.00 3
mgr Przemysław Król przemyslaw.krol@uni.opole.pl 401
mgr Wiktoria Kubiec wiktoria.kubiec@uni.opole.pl 02.09, 09.09, 16.09, 23.09, 30.09 godz. 18:00-19:00

405
mgr Barbara Leszczyńska b.leszczynska@mopr.opole.pl Pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca w godz. 15.00- 16.00 w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla ofiar Przemocy w Rodzinie , Opole, ul. Małopolska 20A
dr Anna Machnik-Czerwik anna.machnik-czerwik@uni.opole.pl 02.09, 09.09 godz. 09.00 - 10.00


407
mgr Agnieszka Malinowska agnieszka.malinowska@uni.opole.pl 03.09, 10.09, 17.09, 24.09, godz. 15.00-16.30



204
dr hab. Barbara Mróz, prof. UO bmroz@uni.opole.pl 07.09, 14.09, 21.09, 28.09 godz. 9.00-9.45

308
dr Dominika Ochnik dominika.ochnik@uni.opole.pl 02.09, 09.09, 16.09, 23.09, 30.09 godz. 17.00-17.45
309
dr Grzegorz Pajestka grzegorz.pajestka@uni.opole.pl Konsultacje w sesji poprawkowej (via e-mail): poniedziałek, 9.00-9.45
207
dr Jan Pietraszko traszka@uni.opole.pl 04.09, 11.09, 18.09, 25.09, godz. 10.00-10.45 309
dr hab. Aleksandra Rogowska, prof. UO arogowska@uni.opole.pl 04.09, 11.09, 18.09, 25.09 godz. 16.00-16.45 312
dr Katarzyna Skałacka katarzyna.skalacka@uni.opole.pl 04.09 godz. 13:00-13:45
10.09, 17.09, 24.09 godz. 10.30-11.15

mgr Anna Starkowska anna.starkowska@uni.opole.pl 03.09, 10.09, 17.09, 24.09 godz. 11.00-11.45


207
dr Monika Stawiarska-Lietzau monika.stawiarska-lietzau@uni.opole.pl 08.09,15.09, 22.09, 29.09 godz. 10.00-10.45 MsTeams
skype: Monika Stawiarska
m.stawiarska-lietzau@uni.opole.pl
309
dr Anna Szałańska aszalanska@uni.opole.pl 07.09, 14.09, 21.09, 28.09 godz. 8.15-9.00 407
mgr Anna Tęsiorowska anna.tesiorowska@uni.opole.pl 4
mgr Joanna Tyburczyk joanna.tyburczyk@uni.opole.pl 407
dr Radosław B. Walczak rwalczak@uni.opole.pl urlop naukowy 207
dr Tomasz Wirga wirga@uni.opole.pl urlop 207
dr Przemysław Zdybek pzdybek@uni.opole.pl 01.09, 14.09, 21.09, 28.09 godz. 9.00-9.45
tel. 663 217 456
207
dr Barbara Zmaczyńska-Witek zmacz@uni.opole.pl 07.09, 14.09, 21.09, 28.09.2020 godz. 8.00 - 8.45
313