Sekretariat 792 676 670

psychologia@uni.opole.pl

Konsultacje

Imię i nazwisko Adres e-mail Konsultacje Pokój
dr Katarzyna Błońska katarzyna.blonska@uni.opole.pl poniedziałek godz. 8.45-9.30
czwartek godz. 9.00-10.00
405
dr hab. Anna Bokszczanin, prof. UO abok@uni.opole.pl czwartek godz. 13.00-13.45
środa godz. 13.00-13.45
18.04; godz. 15.00-15.45 (sobota)
25.04; godz. 16.30-17.15 (sobota)
10.05; godz. 12.00-12.45 (niedziela)
16.05; godz. 14.30-17.15 (sobota)
6.06; godz. 16.30 -17.15 (sobota)
204
dr Anna Bronowicka anna.bronowicka@uni.opole.pl czwartek godz.12.15-13.00
piątek godz. 14.45-15.30
406
dr hab. Romuald Derbis, prof. UO romuald.derbis@gmail.com poniedziałek godz. 10.00-11.00
czwartek godz. 10.30-11.30
204
dr hab. Barbara Dolińska, prof. UO bdolinska@uni.opole.pl urlop naukowy 402
dr Joanna Dymecka jdymecka@uni.opole.pl Piątek godz. 18.00-18.45
sobota godz. 12.30-13.15
401
mgr Jakub Filipkowski jakub.filipkowski@uni.opole.pl wtorek godz. 11:30 - 12:15;
czwartek godz. 11:00 - 12:00;
Na czas zagrożenia epidemiologicznego jestem dostępny w podanych godzinach na platformie moodle oraz na mailu.
407
mgr Rafał Gerymski rafal.gerymski@uni.opole.pl poniedziałek godz. 12.15-13.00
piątek godz. 10.30-11.15

W okresie pandemii proszę dzwonić na podany numer telefonu w godzinach 8:00-23:00: tel.: +48 696 999 264
401
mgr Katarzyna Herok katarzyna.herok@uni.opole.pl 4
mgr Arkadiusz Jasiński arkadiusz.jasinski@uni.opole.pl poniedziałek godz. 12.15-13.00
wtorek godz. 8.00-8.45
Do odwołania stanu epidemii, proszę o kontakt w wybranych godzinach na Skype lub przez e-mail.
401
dr hab. Alicja Kalus, prof. UO akalus@uni.opole.pl poniedziałek godz. 10.45-11.30
czwartek godz. 14.00-14.45
205
dr Zofia Kardasz zofia.kardasz@uni.opole.pl wtorek 16.30-17.15
środa 18.45-19.30
313
dr Ewa Kiełek-Rataj erataj@uni.opole.pl wtorek godz. 12.00-12.45
środa godz. 11.15-12.00
407
dr Angelika Kleszczewska-Albińska akleszczewska@uni.opole.pl piątek godz. 12.00-12.45
sobota godz. 9.00-10.00
309
mgr Kamil Korzanowski kamil.korzanowski@uni.opole.pl wtorek godz. 16.15-17.15
Ks. dr hab. Dariusz Krok, prof. UO dkrok@uni.opole.pl poniedziałek godz. 10.30-11.00
czwartek godz. 10.30-11.30
W okresie pandemii proszę dzwonić w powyższych terminach na podany nr telefonu: +48 606 473 086
3
mgr Przemysław Król przemyslaw.krol@uni.opole.pl poniedziałek godz. 18.45-19.30
środa godz. 11.30-12.15

Skype: Przemysław Król
tel. 609 541 529
401
mgr Wiktoria Kubiec wiktoria.kubiec@uni.opole.pl poniedziałek godz. 15.00-15.45
wtorek godz. 19.00-20.00
405
mgr Barbara Leszczyńska b.leszczynska@mopr.opole.pl Pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca w godz. 15.00- 16.00 w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla ofiar Przemocy w Rodzinie , Opole, ul. Małopolska 20A
dr Anna Machnik-Czerwik anna.machnik-czerwik@uni.opole.pl środa godz. 14.45-15.30
piątek godz. 10.30-11.15
407
mgr Agnieszka Malinowska agnieszka.malinowska@uni.opole.pl wtorek godz. 13.00-13.55
czwartek godz. 10.00-12.00
204
dr hab. Barbara Mróz, prof. UO bmroz@uni.opole.pl wtorek godz. 13.00-13.45 (mejlowo)
czwartek godz. 13.00-13.45 (mejlowo)
308
dr Dominika Ochnik dominika.ochnik@uni.opole.pl wtorek godz. 17.00-17.45
środa godz. 15.15-16.00
309
dr Grzegorz Pajestka grzegorz.pajestka@uni.opole.pl poniedziałek godz. 13.00-13.45
wtorek godz. 9.45-10.30

207
dr Jan Pietraszko traszka@uni.opole.pl poniedziałek godz. 11.15-12.00
czwartek godz. 11.00-11.45
309
dr hab. Aleksandra Rogowska, prof. UO arogowska@uni.opole.pl Wtorek, godz. 15.45-16.30
Czwartek, godz. 16.15-17.00
312
dr Katarzyna Skałacka katarzyna.skalacka@uni.opole.pl wtorek godz. 12.30-13.15 p. 130 Dziekanat
czwartek godz. 12.15 -13.00 p. 3 IP
mgr Anna Starkowska anna.starkowska@uni.opole.pl czwartek godz. 9.00-9.45
piątek godz. 14.00-14.45 lub 18.15-19.00 (po konsultacji mailowej)
207
dr Monika Stawiarska-Lietzau monika.stawiarska-lietzau@uni.opole.pl środa godz. 13.00-14.00
czwartek godz. 13.00-14.00
skype: Monika Stawiarska
m.stawiarska-lietzau@uni.opole.pl
309
dr Anna Szałańska aszalanska@uni.opole.pl wtorek godz. 9.40-10.25 i 13.50-14.35 407
mgr Anna Tęsiorowska anna.tesiorowska@uni.opole.pl środa godz. 18.15-19.15 4
mgr Joanna Tyburczyk joanna.tyburczyk@uni.opole.pl wtorek godz. 15.00-15.45 407
dr Radosław B. Walczak rwalczak@uni.opole.pl urlop naukowy 207
dr Tomasz Wirga wirga@uni.opole.pl urlop naukowy 207
dr Przemysław Zdybek pzdybek@uni.opole.pl Ze względu na epidemię proszę o kontakt telefoniczny lub via WhatsUp pod nr +48 663217456 w następujących godzinach:
poniedziałek - godz. 9.00-9.45
piątek - godz. 14.45-15.30
207
dr Barbara Zmaczyńska-Witek zmacz@uni.opole.pl wtorek godz. 11.30-12.15
środa godz. 10.45-11.30
313