Erasmus+ dodatkowa rekrutacja

Szanowni Państwo,

W związku z dużym zainteresowaniem studentów wyjazdami w ramach Programu Erasmus+, BNWZ ogłosiło drugą, dodatkową rekrutację studentów na studia oraz na praktyki w roku akademickim 2018/2019.

Rekrutacja dotyczy zarówno Programu Erasmus+, jak i Programu PO WER (stypendyści z dodatkiem socjalnym oraz specjalnym). Ogłoszenie o rekrutacji znajduje się też na stronie internetowej  BNWZ: www.erasmusplus.uni.opole.pl

Rekrutacja będzie trwała od 14.05.2018 do 25.05.2018.

Lista wszystkich uczelni, z którymi dana jednostka ma podpisane umowy znajduje się na stronie: http://erasmusplus.uni.opole.pl/show.php?id=29&lang=pl&m=1 .
W związku z tym, że na części uczelni minął już termin nominacji na semestr zimowy 2018/2019, w załączniku znajduję się lista uczelni, na które studenci nie mogą już aplikować. Jeśli jakaś uczelnia nie znajduje się na liście, to znaczy, że istnieje jeszcze możliwość nominacji.

Chętnych proszę o składanie wniosków w sekretariacie IP w mojej przegródce lub na adres email: mszarz@uni.opole.pl

dr Małgorzata Szarzyńska
Koordynator IP Programu Erasmus+

Lista uczelni po terminie nominacji