Erasmus+ rekrutacja

Szanowni Państwo

Biuro Nauki i Obsługi Projektów zajmujące się realizacją Programu Erasmus+ ogłosiło nową rekrutację na wyjazdy studentów na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+ w roku ak. 2022/2023.

Termin rekrutacji i jej przebieg:

Rekrutacja potrwa od 02.03.2022 do 16.03.2022.

1. Studenci, aby wziąć udział w rekrutacji, muszą wypełnić i dostarczyć do koordynatora Erasmus+ dr B. Zmaczyńskiej odpowiedni wniosek wyjazdowy (najlepiej w formie elektronicznej).
  2. Ponieważ musimy dokonać  oceny osób aplikujących o miejsca, bardzo proszę o dostarczenie wraz z wnioskiem krótkiej notatki informującej o Państwa dotychczasowych osiągnięciach (np. poziom znajomości języka angielskiego, motywacja do wyjazdu, dodatkowa aktywność na uczelni i poza nią itp.)

Na stronie internetowej www.erasmusplus.uni.opole.pl zamieszczono dokładną instrukcję rekrutacji dla studentów w języku polskim oraz angielskim. Na stronie znajduje się również lista uczelni partnerskich, do których możecie Państwo aplikować.

Zapraszam do udziału w programie

dr Barbara Zmaczyńska
zmacz@uni.opole.pl