Pomóż studentce psychologii

Mam na imię Ilona lat 48. Od najmłodszych lat jestem osobą niedowidzącą.

Do tej pory nie było szansy na wyleczenie. Wszyscy lekarze twierdzili że choroba z czasem może tylko się pogłębiać aż do całkowitej utraty wzroku. Jednak pojawiła się obecnie szansa dzięki Retinie z wykorzystaniem w leczeniu komórek macierzystych. Niestety koszt takiego zabiegu jest bardzo wysoki, wynosi 20.000 zł. Nie jestem w stanie sama w krótkim czasie uzbierać takiej kwoty.

Zwracam się z prośbą o finansowe wsparcie mojego leczenia. Dodam również że jestem studentką piątego roku psychologii i poprawa wzroku pomogła by mi w ukończeniu studiów oraz prowadzeniu normalnego życia.

Termin operacji operacji zaplanowany jest na 27 kwietnia 2017 roku. Wpłat można dokonać za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl.

Za pomoc bardzo bardzo dziękuję.

Data publikacji w serwisie: 27-02-2017 10:53:58