Projekt Uniwersytetów Europejskich w ramach konsorcjum FORTHEM!

Uniwersytet Opolski jako jeden z pięciu polskich uniwersytetów znalazł się w sieci „Uniwersytetów Europejskich” i przez to stał się beneficjentem prestiżowego programu współpracy międzynarodowej (więcej szczegółów tutaj: https://www.uni.opole.pl/page/2979/uniwersytet-opolski-wsrod-pieciu-polskich-uniwersytetow-europejskich).

Działania projektowe, które zaplanowano w ramach konsorcjum FORTHEM to m.in. mobilności studenckie oraz pracownicze, a także współtworzenie wraz z partnerami konsorcjum siedmiu multidyscyplinarnych laboratoriów badawczych (FORTHEM Labs), w których uczestniczyć będą studenci, pracownicy oraz eksperci zewnętrzni.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy pracowników oraz studentów, którzy chcieliby rozwijać swoje zainteresowania badawcze i ścieżki edukacyjne w ramach Uniwersytetów Europejskich.

Data publikacji w serwisie: 02-10-2019 10:58:03