Zjazd: 11 - 18-01-2019 do 20-01-2019, Rok: 1z
Piątek Sobota Niedziela
7:30
7:45
8:00
8:15

8:15 - 10:30 mgr J. Bischof
s.zew, J.ang
1Z-Lektorat, wybrane dni, Grupa: 1

8:15 - 10:30 mgr M. Nicieja
s.zew, J.ang
1Z-Lektorat, wybrane dni, Grupa: 2

8:15 - 9:45 dr J.Waldmajer
s.208, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: C

8:15 - 9:45 dr B.Zarychta
s.201 Ch, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: A
8:30
8:45
9:00
9:15
9:30
9:45
10:00

10:00 - 11:30 dr J.Waldmajer
s.208, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: C

10:00 - 11:30 dr B.Zarychta
s.201 Ch, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: A
10:15
10:30
10:45

10:45 - 13:00 mgr J. Bischof
s.zew, J.ang
1Z-Lektorat, wybrane dni, Grupa: 3
sala Studium Języków Obcych

10:45 - 13:00 mgr M. Nicieja
s.zew, J.ang
1Z-Lektorat, wybrane dni, Grupa: 4
sala Studium Języków Obcych
11:00
11:15
11:30
11:45

11:45 - 13:15 dr J.Waldmajer
s.208, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: C

11:45 - 12:30 dr B.Zarychta
s.201 Ch, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: A
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00

14:00 - 15:30 dr Kłys Grzegorz
s.112, Biol.podst.zachowania
1Z-Wykład, wybrane dni
14:15
14:30
14:45
15:00

15:00 - 16:30 dr J. Pietraszko
s.112, Wprowadzenie do psychologii i historii myśli psychologicznej
1Z-Wykład, wybrane dni
15:15
15:30
15:45

15:45 - 17:45 dr B.Zarychta
s.201 Ch, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: B

15:45 - 17:45 dr J.Waldmajer
s.208, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: D
16:00
16:15
16:30
16:45

16:45 - 18:15 dr J. Pietraszko
s.112, Wprowadzenie do psychologii i historii myśli psychologicznej
1Z-Wykład, wybrane dni
17:00
17:15
17:30
17:45

17:45 - 18:45 dr J.Waldmajer
s.208, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: D
18:00
18:15
18:30

18:30 - 20:00 dr B.Zarychta
s.201 Ch, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: A

18:30 - 20:00 dr Kłys Grzegorz
s.211, Biol.podst.zachowania
1Z-Ćwiczenia, wybrane dni, Grupa: 1

18:30 - 20:00 dr J.Waldmajer
s.208, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: C
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45