Zjazd: 4 - 26-10-2018 do 28-10-2018, Rok: 1z
Piątek Sobota Niedziela
7:30
7:45
8:00
8:15

8:15 - 9:45 dr Kłys Grzegorz
s.112, Biol.podst.zachowania
1Z-Wykład, wybrane dni
8:30
8:45
9:00
9:15
9:30
9:45
10:00

10:00 - 11:30 dr Kłys Grzegorz
s.112, Biol.podst.zachowania
1Z-Wykład, wybrane dni
10:15
10:30
10:45
11:00

11:00 - 12:30 dr B.Zarychta
s.201 Ch, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: A
11:15
11:30
11:45

11:45 - 13:15 mgr Arkadiusz Jasiński
s.202, Wprowadzenie do psychologii i historii myśli psychologicznej
1Z-Ćwiczenia, wybrane dni, Grupa: 2

11:45 - 13:15 dr J. Pietraszko
s.211, Wprowadzenie do psychologii i historii myśli psychologicznej
1Z-Ćwiczenia, wybrane dni, Grupa: 1
12:00
12:15
12:30
12:45

12:45 - 14:00 dr B.Zarychta
s.201 Ch, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: B
13:00
13:15
13:30

13:30 - 15:00 mgr Arkadiusz Jasiński
s.202, Wprowadzenie do psychologii i historii myśli psychologicznej
1Z-Ćwiczenia, wybrane dni, Grupa: 2

13:30 - 15:00 dr J. Pietraszko
s.211, Wprowadzenie do psychologii i historii myśli psychologicznej
1Z-Ćwiczenia, wybrane dni, Grupa: 1
13:45
14:00
14:15

14:15 - 15:45 dr J.Waldmajer
s.208, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: C
14:30
14:45
15:00

15:00 - 16:30 dr J.Waldmajer
s.208, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: C

15:00 - 16:30 dr B.Zarychta
s.201 Ch, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: A
15:15
15:30
15:45
16:00

16:00 - 17:30 mgr Arkadiusz Jasiński
s.202, Wprowadzenie do psychologii i historii myśli psychologicznej
1Z-Ćwiczenia, wybrane dni, Grupa: 2

16:00 - 17:30 dr J. Pietraszko
s.211, Wprowadzenie do psychologii i historii myśli psychologicznej
1Z-Ćwiczenia, wybrane dni, Grupa: 1

16:00 - 18:00 dr J.Waldmajer
s.208, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: C
16:15
16:30
16:45

16:45 - 18:15 dr J.Waldmajer
s.208, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: C

16:45 - 18:15 dr B.Zarychta
s.201 Ch, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: A
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30

18:30 - 19:15 dr J.Waldmajer
s.208, Technologie informacyjne
1Z-Laboratorium, wybrane dni, Grupa: C
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45