Plan_rok-1d

Godzina Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek
7:30         
7:45         
8:00   

8:00 - 9:30 mgr E.Kielek-Rataj
s.202, Komunikacja interpersonalna
1-Cwiczenia, co tydzien, Grupa: 1


        
8:15

8:15 - 9:45 Pracownik
s.208, Technologie informacyjne
1-Laboratorium, co tydzien, Grupa: 4
dr Flisak


          
8:30

8:30 - 10:00 mgr E. Tracz
s.zew, J.ang
1-Lektorat, co tydzien, Grupa: C
sala 333 SJO


8:30 - 10:00 mgr K. Karpinska
s.zew, J.ang
1-Lektorat, co tydzien, Grupa: E
sala 334 SJO


         
8:45         
9:00 

9:00 - 10:30 mgr E. Tracz
s.zew, J.ang
1-Lektorat, co tydzien, Grupa: B
sala 333 SJO


    

9:00 - 10:30 mgr E. Tracz
s.zew, J.ang
1-Lektorat, co tydzien, Grupa: D
sala 333 SJO


    
9:15         
9:30          
9:45    

9:45 - 11:15 mgr E.Kielek-Rataj
s.202, Komunikacja interpersonalna
1-Cwiczenia, co tydzien, Grupa: 2


   

9:45 - 11:15 dr Klys Grzegorz
s.202, Biol.podst.zachowania
1-Cwiczenia, co dwa tygodnie, Grupa: 1
sala P2 ulica Oleska, od 5 pazdziernika


   
10:00

10:00 - 13:00 dr hab. R. Derbis prof. UO
s.112, Wprowadzenie do psychologii i historii mysli psychologicznej
1-Wyklad, co dwa tygodnie
od 2 pazdziernika


10:00 - 11:30 mgr M. Nicieja
s.zew, J.ang
1-Lektorat, co tydzien, Grupa: A


10:00 - 11:30 mgr E. Tracz
s.zew, J.ang
1-Lektorat, co tydzien, Grupa: D
sala 333 SJO


10:00 - 11:30 mgr K. Karpinska
s.zew, J.ang
1-Lektorat, co tydzien, Grupa: F
sala 334 SJO


       
10:15       
10:30  

10:30 - 12:00 Pracownik
s.208, Technologie informacyjne
1-Laboratorium, co tydzien, Grupa: 1
dr Flisak


10:30 - 12:00 mgr E. Tracz
s.zew, J.ang
1-Lektorat, co tydzien, Grupa: C
sala 333 SJO


10:30 - 12:00 mgr K. Karpinska
s.zew, J.ang
1-Lektorat, co tydzien, Grupa: E
sala 334 SJO


 

10:30 - 12:00 mgr E. Tracz
s.zew, J.ang
1-Lektorat, co tydzien, Grupa: B
sala 333 SJO


  
10:45     
11:00     
11:15       
11:30

11:30 - 13:00 dr Z. Kardasz
s.311, Techniki studiowania
1-Cwiczenia, co tydzien, Grupa: 1


11:30 - 13:00 mgr M. Nicieja
s.212, J.ang
1-Lektorat, co tydzien, Grupa: A


11:30 - 13:00 mgr E.Kielek-Rataj
s.202, Komunikacja interpersonalna
1-Cwiczenia, co tydzien, Grupa: 3


 

11:30 - 13:00 dr. B. Zmaczynska
s.310, Wprowadzenie do psychologii i historii mysli psychologicznej
1-Cwiczenia, co tydzien, Grupa: 3


 

11:30 - 13:00 dr Klys Grzegorz
s.202, Biol.podst.zachowania
1-Cwiczenia, co dwa tygodnie, Grupa: 2
sala P2 ul. Oleska, od 5 pazdziernika


11:30 - 13:00 dr Joanna Dymecka
s.202, Procesy grupowe
1-Cwiczenia, co tydzien, Grupa: 2


11:45  
12:00

12:00 - 13:30 mgr K. Karpinska
s.zew, J.ang
1-Lektorat, co tydzien, Grupa: F
sala 334 SJO


     
12:15     
12:30     
12:45     
13:00            
13:15

13:15 - 14:45 dr T. Wirga
s.202, Wprowadzenie do psychologii i historii mysli psychologicznej
1-Cwiczenia, co tydzien, Grupa: 1


13:15 - 14:45 dr Z. Kardasz
s.310, Techniki studiowania
1-Cwiczenia, co tydzien, Grupa: 3


13:15 - 14:15 dr A. Gawor
s.112, Podstawy pomocy psychologicznej
1-Wyklad, co tydzien


     

13:15 - 14:45 dr Klys Grzegorz
s.202, Biol.podst.zachowania
1-Cwiczenia, co dwa tygodnie, Grupa: 3
sala P2 ulica Oleska, od 5 pazdziernika


13:15 - 14:45 dr. B. Zmaczynska
s.310, Wprowadzenie do psychologii i historii mysli psychologicznej
1-Cwiczenia, co tydzien, Grupa: 2


   
13:30     
13:45 

13:45 - 15:15 Pracownik
s.208, Technologie informacyjne
1-Laboratorium, co tydzien, Grupa: 3
dr Flisak


  
14:00

14:00 - 15:30 Pracownik
s.208, Technologie informacyjne
1-Laboratorium, co tydzien, Grupa: 2
dr Flisak


  
14:15    
14:30

14:30 - 16:00 Pracownik
s.208, Technologie informacyjne
1-Laboratorium, co tydzien, Grupa: 6
dr Zarychta


  
14:45      
15:00

15:00 - 16:30 dr Z. Kardasz
s.310, Techniki studiowania
1-Cwiczenia, co tydzien, Grupa: 2


  

15:00 - 16:30 dr Joanna Dymecka
s.311, Procesy grupowe
1-Cwiczenia, co tydzien, Grupa: 1


 
15:15    
15:30      
15:45      
16:00        
16:15

16:15 - 17:45 Pracownik
s.208, Technologie informacyjne
1-Laboratorium, co tydzien, Grupa: 7
dr Zarychta


16:15 - 17:45 Pracownik
s.208, Technologie informacyjne
1-Laboratorium, co tydzien, Grupa: 5
dr Zarychta


    
16:30     
16:45 

16:45 - 18:15 dr Klys Grzegorz
s.112, Biol.podst.zachowania
1-Wyklad, co dwa tygodnie
od 5 pazdziernika


 
17:00   
17:15   
17:30   
17:45       
18:00       
18:15         
18:30     

18:30 - 20:00 dr Joanna Dymecka
s.202, Procesy grupowe
1-Cwiczenia, co tydzien, Grupa: 3


 
18:45       
19:00       
19:15       
19:30       
19:45       
20:00         
20:15         
20:30         
20:45