II Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Młodych Naukowców

II Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Młodych NaukowcówW dniach 18-19 listopada 2014 odbyła się II Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Młodych Naukowców „Rozwój człowieka w przestrzeni materialnej i społecznej”, którą zorganizowało Studium Nauk Humanistycznych i Społecznych Politechniki Wrocławskiej we współpracy z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Opolskiego i National Technical University of Ukraine “Kyiv Polytechnic Institute”.

Konferencję Patronatem Honorowym objęli JM Rektor Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Więckowski oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.

Konferencję uroczyście otworzyli prof. dr hab. Andrzej Szmajke, prof. Olena Vynoslavska, ks. prof. dr hab. Jerzy Machnacz oraz dr hab. Alicja Kalus. Wykłady podczas obrad plenarnych wygłosili prof. dr hab. Augustyn Bańka (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) oraz prof. dr hab. inż. arch. Zbigniew Bać (Politechnika Wrocławska).

Data publikacji w serwisie: 22-07-2015 10:39:46