Sekretariat 77 4527370

psychologia@uni.opole.pl

Kategoria naukowa A

Konsultacje

Imię i nazwisko Adres e-mail Konsultacje Teams Pokój
dr Katarzyna Błońska katarzyna.blonska@uni.opole.pl Semestr letni:
czwartki od 12:15 do 13:00
piątki od 9:00 do 9:45
405
mgr Radosław Boczoń radoslaw.boczon@uni.opole.pl Czwartki 13.00 - 14.00
Piątki 13.00 - 14.00
proszę o wcześniejsze mailowe potwierdzanie konsultacji
401
dr hab. Anna Bokszczanin, prof. UO abok@uni.opole.pl Semestr letni:
Środa godz. 11.00 - 11.30 oraz 16.30-17.00
MS TEAMS KOD do konsultacji - dla studentów studiów niestacjonarnych
ebmcjlm
204
dr Anna Bronowicka anna.bronowicka@uni.opole.pl Czwartek 12.15-13.30
dla studentów zaocznych: 16 marca 13.30 - 14.14, s. 202; 14 kwietnia 13.30-14.15, s.202; 18 maja 13.30-15.00; 16 czerwca 13.30-15.00, s. 201.

406
dr hab. Romuald Derbis, prof. UO rderbis@uni.opole.pl Semestr letni:
Poniedziałki:
9.50-10.30
co drugi poniedziałek 15.15-16.00 (począwszy od 04.03.2024)
co drugi poniedziałek 13.45-14.30 (począwszy od 11.03.2024)
3
dr Joanna Dymecka jdymecka@uni.opole.pl 402
dr Jakub Filipkowski jakub.filipkowski@uni.opole.pl Wtorki 11:30 - 12:15
Czwartki 11:30 - 12:15
407
mgr Rafał Gerymski rafal.gerymski@uni.opole.pl Poniedziałek - po wcześniejszym umówieniu
Wtorek - 16:30-17:15
401
dr Aleksander Hauziński aleksander.hauzinski@uni.opole.pl Semestr letni: piątek 9-9.45; 13.15-14.00 309
dr Arkadiusz Jasiński arkadiusz.jasinski@uni.opole.pl poniedziałek, godz. 10.15-11.45 401
dr Zofia Kardasz zofia.kardasz@uni.opole.pl Semestr letni:
Poniedziałek 12.50 -13.35 gab. 313
Wtorek 13.15- 14.00 Teams


313
dr Ewa Kiełek-Rataj erataj@uni.opole.pl Semestr letni:
Wtorek 13:00-13:45
Czwartek 11:15-12:00 (sala 2, Wydział Teologiczny)
407
Ks. dr hab. Dariusz Krok, prof. UO dkrok@uni.opole.pl Semestr letni:
Poniedziałek g. 15.15-16.15 s. 3
Czwartek g. 13.00-13.45 s. 3
3
mgr Aleksandra Kwaśnicka aleksandra.kwasnicka@uni.opole.pl Semestr letni
Czwartek 14:00-14:45
Piątek 11:00-11:45
407
mgr Maria Latusek-Mierzwa maria.latusek-mierzwa@uni.opole.pl poniedziałek 17:15-18:00 204
dr Anna Machnik-Czerwik anna.machnik-czerwik@uni.opole.pl Semestr letni
Poniedziałek 8.00-8.30, 11.45-12.45
402
mgr Maria Małycha maria.malycha@uni.opole.pl Semestr letni:
wtorek g. 9:45-11:15
204
dr hab. Barbara Mróz, prof. UO bmroz@uni.opole.pl wtorek 9.00-9.45; czwartek 9.00-9.45 308
dr Grzegorz Pajestka grzegorz.pajestka@uni.opole.pl środy 11.15-12.00
piątki (od 8 marca) 14.45-15.30
207
dr Magdalena Pysz magdalena.pysz@uni.opole.pl Semestr letni:
środa: 13.15-14.00 sala
piątek: 9.00-9.45 przez teams (magdalena.pysz@uni.opole.pl)
402
dr hab. Aleksandra Rogowska, prof. UO arogowska@uni.opole.pl W semestrze letnim: środa godz. 8.15-9.45 312
dr Aleksandra Różańska aleksandra.rozanska@uni.opole.pl Wtorek 15:15-16:00, pokój 309
Środa 09:00-09:45, MS Teams
309
dr Katarzyna Skałacka katarzyna.skalacka@uni.opole.pl Semestr letni:
wtorek 14:45-15:15
środa 14:00-14:45

207
dr Monika Stawiarska-Lietzau monika.stawiarska-lietzau@uni.opole.pl Semestr letni:
Poniedziałek 9.00-9.45 MSTeams
Wtorek - 13.00-14.30 (co dwa tygodnie od 5.03)
309
dr Radosław B. Walczak rwalczak@uni.opole.pl Semestr letni (spring term):
piątki (Fridays) 11:15-12:00;
Wybrane soboty i niedziele
Instytut Psychologii, Pl. Staszica 1
pokój (room) 207

207
dr Tomasz Wirga wirga@uni.opole.pl Czwartek g. 14.30-15.15; g. 16.45-17.30 207
mgr Natalia Wójcik natalia.wojcik@uni.opole.pl Semestr letni:
Wtorek- 14:30-15:00
Środa- 11:15-12:15
405
dr Ewelina Wojtarkowska-Forczek ewelina.wojtarkowska@uni.opole.pl Semestr letni:
Wtorek g. 15:45-16:45
Środa g. 12:40-13:40 na Ms Teams
309
dr Przemysław Zdybek pzdybek@uni.opole.pl Semestr letni:
Piątek g. 13.00-14.30
konsultacje online poza stacjonarnymi możliwe są po umówieniu przez platformę MS Teams, czat: pzdybek@uni.opole.pl)
207
dr Barbara Zmaczyńska-Witek zmacz@uni.opole.pl Semestr letni: czwartek - od 13.45 do 15.15 313